Hipodrom Most a.s.


18. Velká mostecká steeplechase a oslavy 20 let Hipodromu Most

poutač k akci

Hipodrom Most Vám přináší zábavu již 20 let, oslavte to s námi.

Již za dva týdny se můžete těšit na vrcholnou událost letošní dostihové sezony. V sobotu 26. srpna 2017 od 13.00 hodin Hipodrom Most přivítá 18. PH HYDRAULIK Velkou mosteckou steeplechase a jubilejní 20. Velkou letní cenu Ústeckého kraje. Prvním zmiňovaným dostihem bude atraktivní překážková podívaná s dotací 300 000 Kč na 4 500 metrů. Tradiční Velká letní cena je rovinový dostih I. kategorie na 2 000 metrů o 135 000 Kč. Celkem na Vás během odpoledne čeká 8 napínavých dostihů, ve kterých se představí česká dostihová špička.

Kromě dostihových klání jsme pro Vás přichystali také bohatý doprovodný program. Čeká na Vás vystoupení Karlovarského symfonického orchestru, který je jedním z nejlepších a nejstarších v celé Evropě. Pro naše malé návštěvníky jsme připravili projížďky na koních zdarma, skákací hrad, soutěže ve spolupráci s jednotkou sboru dobrovolných hasičů a další zábavný program. Přítomní pánové se mohou díky spolupráci s Autodromem Most těšit na 360 brýle ze závodní dráhy nebo opravdový závodní automobil, ve kterém bude samozřejmě možné se vyfotit.

Návštěvníkům bude k dispozici tradiční kyvadlová doprava zdarma, která jezdí na trase OD Prior, První náměstí, Čs. mládeže, konečná zastávka tramvaje číslo 4 a Hipodrom.

Hlavní partneři

logo sponzora logo sponzora

Partneři

logo sponzora logo sponzora logo sponzora

Mediální partneři

logo sponzora logo sponzora

© Hipodrom Most a.s. 2014, Všechna práva vyhrazena
  Mapa webu | Cookies | as@hipodrom.cz