Hipodrom Most a.s.


Milionové dostihy již 14. října

V sobotu 14. října 2017 od 12.30 hodin Hipodrom Most přivítá nejbohatší dostihový den letošní sezóny. Vrcholem bude 79. Cena zimního favorita a 96. Svatováclavská cena. V obou těchto dostizích bude na výhrách rozděleno 550 tisíc korun. „Ve dvou dostizích prestižní kategorie Listed na výhrách rozdělíme přes 1 milion korun. Celková dotace dostihového odpoledne pak činí téměř 1 a půl milionu korun. Jedná se tedy o nejlépe dotovaný dostihový den celého našeho kalendáře,“ upřesnil ředitel společnosti HIPODROM MOST Jakub Šimůnek.

Svatováclavská cena se bude konat již po šestadevadesáté a do Mostu se stěhuje z chuchelského závodiště v Praze. „Svatováclavská cena je celorepublikovým sprinterským vrcholem sezóny a v Mostě se poběží o nejvyšší dotaci v téměř stoleté historii tohoto dostihu. Očekáváme tedy účast špičkových žokejů a koní,“ doplnil Jakub Šimůnek. Druhým vrcholem odpoledne bude 79. ročník Ceny zimního favorita. Dostih pro dvouleté koně, kteří dostanou příležitost ukázat svůj talent a kvality pro nadcházející sezónu, do které již budou vstupovat jako tříletí.

„Pro návštěvníky připravujeme tradiční doprovodný program. Nesmí chybět napínavé sázky, dobré občerstvení a projížďky na koních pro naše dětské návštěvníky,“ připomněl správce areálu Hipodromu Most Václav Štědronský. Návštěvníkům bude k dispozici tradiční kyvadlová doprava zdarma, která jezdí na trase OD Prior, První náměstí, Čs. mládeže, konečná zastávka tramvaje číslo 4 a Hipodrom.


© Hipodrom Most a.s. 2014, Všechna práva vyhrazena
  Mapa webu | Cookies | as@hipodrom.cz