HIPODROM MOST a.s.

In-line dráha

Od července 2008 v areálu závodiště potkáte nejen koně, ale také lidi na kolečkových bruslích. Pro rozšíření nabídky sportovních aktivit byla na Hipodromu postavena in-line dráha. Finanční prostředky na její výstavbu, 5,5 mio Kč, poskytlo statutární město Most, které je jedním z akcionářů závodiště.

Dráha je 3370 m dlouhá, z toho 1500 m vede v obou směrech a má šířku 5 m, ve zbylých 1870 m, pokračuje dráha v jednom směru o šířce 3 m. Dráha je pokryta kvalitním jemnozrnným asfaltem a vede po obvodu dostihové trati. V těchto místech nejsou stromy, takže povrch dráhy je čistý, bez listů a spadlých větví. Dráha splňuje parametry dle požadavků asociace in-line bruslařů pro pořádání závodů, protože obsahuje dvě 500 m rovinky (požadavek asociace je 250 m).

Dráha je volně přístupná všem zájemcům o bruslení DENNĚ, ale pozor, sledujte termíny našich akcí! Vstup na dráhu je ZAKÁZÁN v době konání dostihů a dalších vybraných sportovních a kulturních akcí.

Provozní doba in-line dráhy

pondělí – neděle  10.00 – 21.00 hod. (duben – říjen)

Hipodrom myslel i na zázemí pro bruslaře. U hlavního stanoviště najdete posezení, odpadkové koše, informační tabuli. Lavice k odpočinku jsou umístěny i podél celé dráhy. Cyklisté na dráhu nesmí, ale díky rozlehlosti areálu mohou využít jiné plochy ke sportovnímu vyžití.

Těšíme se na Vás v našem areálu!
Parkování zdarma.

Kontakty

HIPODROM MOST a.s.
K Hipodromu 213
434 01 Most

telefon: +420 602 817 128
e-mail: as@hipodrom.cz