HIPODROM MOST a.s.

Mapa areálu

Mapa areálu
Dostihová dráha
Tréninková dostihová dráha
Parkoviště
Stáje
Parkury

In-line dráha

Od července 2008 v areálu závodiště potkáte nejen koně, ale také lidi na kolečkových bruslích. Pro rozšíření nabídky sportovních aktivit byla na Hipodromu postavena nová in-line dráha. Finanční prostředky na její výstavbu, 5,5 milionů korun, poskytlo Město Most, které je jedním z akcionářů závodiště.

Dráha je 3370 m dlouhá, z toho 1500 m vede v obou směrech a má šířku 5 metrů, ve zbylých 1870 metrech pokračuje dráha v jednom směru o šířce 3 metrů. Dráha je pokryta kvalitním jemnozrnným asfaltem a vede po obvodu dostihové trati. V těchto místech nejsou stromy, takže povrch dráhy je čistý, bez listů a spadlých větví. Dráha splňuje parametry dle požadavků asociace in-line bruslařů pro pořádání závodů, protože obsahuje dvě 500 m rovinky (požadavek asociace je 250m).

Dráha je volně přístupná všem zájemcům o bruslení DENNĚ, ale pozor, sledujte termíny našich akcí!

Více informací

Fotbalgolf

Fotbalgolf je nejnovější a prvotřídní sportovní hrou, která spojuje populární světové sporty a to, fotbal, golf a minigolf. Je to technická, soutěživá a především návyková hra, která v sobě mísí vášeň a sílu fotbalu s elegancí a tradicí golfu. Fotbalgolf je pro lidi všech věkových kategorií a sportovních úrovní, pro muže i ženy, pro mladé i staré.

Chcete-li vyhrát musíte vykopávat fotbalový míč z odpališť, projít různé typy překážek na co nejméně úderů a následně umístit balon do otvoru na konci trati – jamky. Osoba, která užila co nejméně kopů, poté co prošla všech 18 jamek, se stává vítězem. Hraje se v týmech, který může čítat maximálně 4 hráče a hra obvykle trvá 1 – 2 hodiny. Buďte aktivní, přijďte si fotbalgolf zkusit, zapojte se. Máš rád fotbal? Budeš milovat fotbalgolf.

Rezervace výhradně na tel: +420 727 947 630 nebo fotbalgolfmost@gmail.com

Dětské centrum

Dětské hřiště se těší velké oblibě místních maminek s dětmi, jelikož nabízí široký výběr prolézaček, k dispozici je i pískovišti. Je vhodné k trávení odpoledne s celou rodinou či přáteli, protože sousedí přímo s piknik centrem.

Zákaz vstupu s volně pobíhajícími psi, otevírací doba platí stejná jako pro celý areál hipodromu.

Piknik park – grilovací centrum

V piknik parku, který naleznete vedle dětského hřiště, je k dispozici 6 grilů. Přijít grilovat můžete každý den od 13 do 20 hodin, v soboty a neděle od 10 do 20 hodin.

Grilovací centrum přijel 26.5.2012 slavnostně otevřít „šéf“ Zdeněk Pohlreich spolu s Janem Dienstlem, místopředsedou představenstva Czech Coalu, a Karlem Novotným, náměstkem primátora města Mostu.

 

Kontakty

HIPODROM MOST a.s.
K Hipodromu 213
434 01 Most

telefon: +420 602 817 128
e-mail: as@hipodrom.cz