HIPODROM MOST a.s.

Mapa areálu – budovy

Mapa areálu – budovy
Zázemí pro jezdce
Věž rozhodčích
Padok
Sázkové pokladny
Tribuny
Ředitelství

Konibar

HIPODROM MOST a.s. není jen pořadatelem dostihových mítinků. Strategií společnosti je poskytnutí zábavy co nejširší skupině obyvatel. Soustřeďuje se tak i na další jezdecká odvětví, např. parkurové závody nebo rekreační ježdění. Má velké zkušenosti s pořádáním kulturních a společenských akcí. Díky možnostem a kapacitě dostihového areálu pravidelně organizuje od dětských akcí po zaměstnanecké a firemní dny.Proto byla v areálu závodiště realizována výstavba občerstvovacího altánu, který byl stylově pokřtěn na „konibar“. Tato stavba byla navržena tak, aby uspokojila nejen návštěvníky během našich sportovních akcí, ale je také ideálním místem pro pořádání různých firemních setkání.

Konibar nabízí

  • velký prostor k sezení
  • prostor pod střechou i venku
  • možnost grilování
  • prostor k tanci
  • výhodná lokalita
  • nerušené akce, večírky

Nadstandardní vybavení konibaru umožňuje rychlou a kvalitní přípravu občerstvení a nápojů. Součástí kuchyně je multifunkční gril, který je ideální v letních měsících. Celý prostor umožňuje příjemné posezení pro velký počet osob nebo lze využít jako taneční parket. Další možností zábavy jsou projížďky na koních v areálu Hipodromu nebo prohlídka stájí.

Pronájem

Letní provoz – 10.000,- Kč

Dostihový klub

Dostihový klub je umístěn v přízemních prostorech věže rozhodčích. V Dostihovém klubu se rádi setkáváme v uzavřené společností s fanoušky a přáteli dostihového sportu. K

Pronájem prodejních míst v areálu

Během pořádaných akcí nabízíme v areálu závodiště pronájem stánků, kiosků nebo prodejních míst.

VIP prostor

HIPODROM MOST a.s. se může pochlubit kvalitním zázemím k společenskému, pracovnímu nebo kulturnímu vyžití v areálu závodiště. Vedle konibaru a Dostihového klubu je pro tyto účely také ideální VIP místnost.

Zpět na celkový pohled

Kontakty

HIPODROM MOST a.s.
K Hipodromu 213
434 01 Most

telefon: +420 602 817 128
e-mail: as@hipodrom.cz